info@limanbalikcilik.com
+90 212 853 46 26
LİMAN BALIKÇILIK

Türkiye'nin Balıkçılık Malzemeleri İthalatçısı ve Tedarikcisi

Üç Tarafı Denizlerle çevrili ve bir çok göl ve akarsularını içinde barındıran güzelim ülkemizde balıkçılık sektörü kimileri için hobi, kimilerine dinlenme veya kazanç kapısı olmuştur. Bizde Geçmişten bu yana baba Mesleği gereği bu sektörün bir parçası olduk. 2011 yılında başladığımız bu sektörde kendi markalarımız PORTFİSH, ECOPORT,LİMAN AĞ ve ve distribütör olduğumuz OWNER,Grauvell, Cammimare gibi dünyanın tanınmış markalarını ülkemize kazandırdık.

Dünyamızda hızla gelişen teknolojik gelişmeleri takip edere, müşterilerimize en iyisini ve bu alanda en çok tercih edilen malzemler

Kaliteli ürün, doğru hizmet, uygun fiyatlarımız ile Türkiye'nin her yerine toptan veya parakende olarak hizmet vermekteyiz.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamız kaliteli ve güven hizmet politikaları ile referanlarımızda olduğu gibi siz değerli müşterilerimiz sayesinde Türkiye'nin güçlü, güvenilir, sağlam bir firması haline gelmiştir.

Günümüz çağında hızla gelişen teknoloji ve tekniklerini yakalamak, müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışanlarımızla birlikte kendini her daim geliştiren ve kolaylıkları sağlayan bir sektor olacağız.